Kraków stawia na rozrywkę paź23

Podobne teksty

Kraków stawia na rozrywkę

Turystyka, kultura i sztuka to najważniejsze sfery, na których progres stawiają urzędnicy Magistratu. Obecność najważniejszych uczelni wyższych sprawia, że Kraków jest miejscem także entuzjastycznie zwiedzanym przez turystów, ale i przez młodych ludzi, którzy napływają do naszego regionu aby zdobywać wykształcenie.

Trudno zademonstrować istotne ujemne cechy w tym wspaniałym miejscu, jak zaznaczają wszelkie przewodniki turystyczne. Ważnym plusem miasta jest również doskonała sieć połączeń z resztą Europy, wszystko za sprawą dotychczasowych i powstających sieci autostrad, portu lotniczego oraz zadowalającej sieci pociągów. Kraków nie tylko dorównuje obcym rekinom w zakresie turystyki, ale nierzadko jest na przedzie. Pożądane byłoby dodać, że w pobliżu Krakowa położne są ciekawe tereny pozwalające na praktykowanie narciarstwa.

W Krakowie pomyślnie można spędzić i wiele dni, za każdym razem znajdując następne ciekawostki. Oglądanie miasta jest łatwe, Kraków ma idealnie zaplanowaną komunikację miejską, a dla ambitnych – meleksy i autobusy kursujące najatrakcyjniejszymi ulicami.