W Krakowie można się zakochać mar30

Podobne teksty

W Krakowie można się zakochać

Gród podwawelski to wyjątkowe miejsce, do którego bez wątpienia przyjedziesz. Ta miejscowość jest cechą charakterystyczną naszego kraju na całym świecie. Sprawa jest jasna – to miasto jest wyjątkowe.

Gród podwawelski to wyjątkowe miejsce, do którego bez wątpienia przyjedziesz. Ta miejscowość jest cechą charakterystyczną naszego kraju na całym świecie. Sprawa jest jasna – to miasto jest wyjątkowe. Kraków najważniejszy ośrodek Polski południowej. Leży na przecięciu istotnych tras samochodowych i kolejowych. Łatwo więc tu trafić z każdego zakamarka naszego kraju, a również z Europy dzięki Międzynarodowemu Portowi Lotniczemu w Balicach.

Niepowtarzalna aura naszego miasta przyciąga jak magnes, zwłaszcza daje się to znać na krakowskim Rynku, dlatego każdy zwiedzający wraca tu niejednokrotnie, a za każdym razem poznaje coś nowego. Kraków to po pierwsze miasto młodych ludzi i to oni tworzą tutaj ten niesłychany nastrój, dodatkowo to centrum kultury i rozrywki. Ale jakkolwiek młody duch jest obecny nad miastem, dawne czasy i długa tradycja penetruje do głębi i jest obecna na w każdym zaułku.

Aby tego doznać, wystarczy przespacerować się najbardziej znaną trasą w naszym mieście – Drogą Królewską, przebiegającą od przez Stare Miasto.